Icons

Späť na novinky

13.4.2022

women'secret

So silným charakterom, akým je náš strom, majú naše ikony stále svoju identitu. Sú to nadčasové, všestranné odevy s vlastnou osobnosťou, ktoré sú udržateľnejšie ako kedykoľvek predtým.

NAVRHNUTÉ ODOLAŤ

Naše ikony navrhujeme tak, aby vydržali. Nadčasové a dlhotrvajúce, vyvinuli sa tak, aby sa prispôsobili zmenám. Vďaka inováciám sme dokázali zlepšiť ich kvalitu a urobili sme to udržateľnejším spôsobom.

Mikiny

Naše mikiny sú 100% Reconsider. Tento rok pokračujeme v našom záväzku udržateľnejšej 100% bavlny. Pohodlie a všestrannosť. Toto popisuje naše ikonické mikiny.

Polo

Naše Polo má svoju vlastnú identitu už od roku 1988. Vždy sa vyrábalo z klasickej 120g pique bavlny. Vždy rovnaká hmotnosť a vždy rovnaká látka, vyrobené v dvoch verziách, Slim a Regular, sú našou najväčšou ikonou.

Ľanové košele

Košele vyrobené z európskeho ľanu zmiešaného s bavlnou pestovanou udržateľnejším spôsobom. Odev vo vašom šatníku, ktorý nesmie chýbať.

Oxfordské košele

Košele vyrobené z bavlny pestovanej udržateľnejším spôsobom a s prírodnou strečovou tkaninou, ktorá poskytuje pohodlie, ktoré potrebujete.

Overshirts

Trend, ktorý nesmie chýbať vo vašom šatníku. Doplňte svoj vzhľad tými najpohodlnejšími a najuniverzálnejšími overshirts.

Tričká

Tričká vyrobené zo 100% bavlny pestovanej udržateľnejším spôsobom. Boxy alebo regular, s dlhým alebo krátkym rukávom, hladké alebo s grafikou...vyberiete si.

Chinos

Chinos nohavice, ktoré dostali šmrnc s detailmi, ktoré poskytujú pohodlie a ktoré boli vyrobené z bavlny pestovanej udržateľnejším spôsobom.

Pleteniny

Ľahšie odevy a priedušná, udržateľnejšia bavlna. Všestranné svetre podľa definície.

Bundy

Naše najmestskejšie ikony. Pohodlné a všestranné odevy, ktoré dotvoria váš vzhľad.

Comfy

Naše ikony majú strečovú tkaninu, pleteninu a detaily, ako sú elastické pásy alebo šnúrky, ktoré poskytujú väčšie pohodlie a robia odevy univerzálnejšími.

r[ECO]nsider

94 % našich ikon je Reconsider vďaka nášmu používaniu bavlny pestovanej udržateľnejším spôsobom, recyklovaného polyesteru, ľanu pestovaného v Európe a ekologickým praním našej džínsoviny.

#BuyNowEnjoyForever

To všetko a ešte omnoho viac na vás už čaká v našej predajni.

Kde nás nájdete?

Nákupné centrum Novum Prešov. Nájdete nás priamo pri hlavnom vchode.  

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a neujde vám žiadna novinka, akcia, súťaž či nová kolekcia.  

Tešíme sa na vás.

Tvoj SPRINGFIELD tím


novum

Foto z našej kolekcie