O nás

Naša spoločnosť Desing Control Holding, je spoločnosť pôsobiaca v oblasti maloobchodného predaja. Sme tím nadšencov, ktorí sa pohybujú v obchode a módnom priemysle, ale sú zdatní aj v moderných technológiách.

Cieľom našej spoločnosti, bolo priniesť na slovenský trh značky, ktoré sú svetovo uznávané a sú určené pre hromadný trh. Značky, ktoré predstavujú most medzi “fast fashion” a prístupným luxusom. Preto sa zrodila spolupráca s jednou z vedúcich európskych skupín špecializovaných v módnom priemysle. So spoločnosťou Tendam Brands S.A.U. Tendam so svojou 140-ročnou históriou patrí k prestížnym módnym skupinám v Európe a je jedným z popredných maloobchodných predajcov s módou, ktorých história sa datuje až do roku 1880.

Naša spoločnosť na slovenský trh prináša dve z obľúbených značiek skupiny Tendam a to Springfield a women'secret.

Čo predstavuje značka TENDAM?

dch

1880

Rok založenia

dch

90

Trhov

dch

1 296

Vlastných obchodov

dch

1 988

Miest predaja

dch

10 291

Zamestnancov

dch

692

Franšíz

Prečo je pre nás spolupráca so spoločnosťou Tendam zaujímavá?

Máme spoločné ciele a páči sa nám stratégia spoločnosti Tendam týkajúca sa prístupu k životnému prostrediu. Tendam sa vo svojej stratégii zameriava na výrobu prírodných materiálov, venuje pozornosť znižovaniu emisii, využívaniu obnoviteľnej energie a minimalizácie odpadu a vody.

Prostredníctvom R[ECO]NSIDER, dosiahla komerčná ponuka značky Springfield už 15% u odevov s použitím prírodných a recyklovaných vlákien, ako aj programu H2O, ktorý je zameraný na použitie laserových a ozónových techník v procesoch denimovej úpravy. Cieľom honest by women’secret je zlepšiť procesy a výber surovín, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Línia podprseniek a nohavičiek je vyrobená z organickej bavlny pestovanej na pôde, ktorá je certifikovaná ako čistá bez toxických látok, pesticídov a umelých hnojív.

Nakupovanie, je o vás, našich zákazníkoch. Naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom vo svojich obchodoch jedinečný zážitok z nákupu. Obchodné priestory majú mimoriadny šarm maloobchodu a poskytovaný servis kladie vysoké nároky na kompletné poradenstvo, kvalitu, štýl, inšpiráciu a výber. V našich predajniach môžete očakávať tie najlepšie služby a kvalitnú módu.

V rámci spolupráce so spoločnosťou Tendam sme pristúpili aj k prijatiu etického kódexu, ktorý stanovuje hodnoty, zásady a správanie, ktoré spoločnosť vyžaduje od všetkých svojich odborníkov, na základe zásad transparentnosti, integrity, etiky a zodpovednosti. Viac si môžete prečítať v Etickom kódexe.