SPRINGFIELD: ICONS

Späť na novinky

5.10.2021

SPRINGFIELD

ICONS - ikona s identitou

Predstavujeme vám novú kolekciu našich ikon, ktorá je vďaka silnému charakteru, akým je náš strom, nadčasová, všestranná a s vlastnou osobnosťou. Navyše dnes sú naše ICONS ešte udržateľnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Navrhnuté tak, aby vydržali

Naše ICONS navrhujeme tak, aby vydržali. Tieto nadčasové a dlhotrvajúce ikony sa vyvinuli tak, aby sa prispôsobili zmenám. Vďaka inovácii sme dokázali zlepšiť ich kvalitu a urobili sme to udržateľnejším spôsobom.

Naše mikiny sú 100% R[ECO]nsider. Dopriali sme niektorým našim ikonám zmenu a nový mix tkanín. Dnes nájdete v novej kolekcii mikiny, ktoré sú hrubšie a zo 100% bavlny (50% produktu tvorí organická bavlna). Tiež ponúkame nový hranatý strih, ktorý je širší a má nižšie ramená. Vyskúšajte si ho sami.

R[ECO]nsider

85% našich výrobkov ICONS je udržateľnejších vďaka:

- použitiu organickej bavlny a recyklovaného polyesteru

- udržateľnému praniu našich denimov

- vodoodpudivej povrchovej úprave našich búnd bez obsahu PCF.

Comfeeling

70% našich ikon obsahuje strečovú tkaninu, úplet a detaily ako elastické pásy alebo sťahovacie šnúrky, ktoré poskytujú väčšie pohodlie a robia odevy univerzálnejšími. Takto vyrobené oblečenie vám dodáva pocit pokoja a pohodlia či už si doma, alebo vonku.

#BuyNowEnjoyForever

Kde nás nájdete?

Nákupné centrum Novum Prešov. Nájdete nás priamo pri hlavnom vchode.  

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a neujde vám žiadna novinka, akcia, súťaž či nová kolekcia.  

Tešíme sa na vás.

Tvoj SPRINGFIELD tím

Foto galéria