SPRINGFIELD na Slovensku

Späť na novinky

20.4.2021

Otvárame už čoskoro. SPRINGFIELD prichádza už aj na Slovensko. 33 rokov skúseností, neformálne oblečenie nie len do mesta, pre mužov a aj ženy. Značka, rešpektujúca prírodu s cieľom rok čo rok zvyšovať podiel udržateľných materiálov a výrobu.  

Kde nás nájdete? 

Už čoskoro nás môžete navštíviť v našej predajni SPRINGFIELD vnákupnom centre Novum v Prešove. Nájdete nás priamo pri hlavnom vchode. 

V rámci otvorenia predajne sme pre vás pripravili atraktívne darčeky za váš prvý nákup a navyše aj zaujímavé akcie a zľavy.

SPRINGFIELD

Módna značka pôsobiaca na trhu od roku 1988, určená pre skutočných ľudí, pre každodenný život, spĺňajúca požiadavky novej generácie náročných spotrebiteľov. Neformálne oblečenie, ponúkajúca mestský štýl s modernou príťažlivosťou pre mužov aj ženy. Ľahko sa nosiaca kolekcia, cenovo dostupná móda a konkurencieschopné ceny. 33 rokov na trhu, zastúpená vo viac ako 70 krajinách, s obchodnou sieťou viac ako 900 predajných miest po celom svete v kamenných predajniach a od roku 2012 aj v eshopoch.

Sledujte nás

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a neujde vám žiadna novinka, akcia, súťaž či nová kolekcia.