Women´secret SNOOPY

Späť na novinky

28.10.2021

women´secret

Novinka Snoopy !

Našu kolekciu so známou animovanou postavičkou Snoopy vám určite nemusíme predstavovať. Teraz sme pre vás pripravili novú kolekciu Snoopy a záhrada. No viete si predstaviť prítažlivejšiu kombináciu?

Ak milujete rastliny a zbožňujete mini kvetinové potlače, táto sladká kolekcia je určená práve pre vás... aj keď nemáte záhradu.

Pyžamá a nočné košele zo 100% bavlny v odtieňoch zelenej a púdrovej ruže, plné milých dokončovacích prvkov, ako sú napríklad aj drevené gombíky. Originálny krátky, prešívaný župan, taký krásny, že si ho budete chcieť nechať aj vonku. A ďalšie modely z fleecovej látky s nadýchaným efektom ,,mousse".

Doplňte svoj vzhľad veľmi praktickým zladeným príslušenstvom: čo tak pekným nákupným vozíkom alebo všestranným viacúčelovým košíkom ? Nové modely kozmetických taščičiek  a papúč, dáždnikov, klobúkov, batohov... To všetko a ešte omnoho viac na vás už čaká v našej predajni v Prešove, v nákupnom centre NOVUM.

Kde nás nájdete?

Nákupné centrum Novum Prešov. Nájdete nás priamo pri hlavnom vchode.  

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a neujde vám žiadna novinka, akcia, súťaž či nová kolekcia.  

Tešíme sa na vás.

Tvoj women´secret tím