Hoss Intropia

Hoss Intropia
Hoss IntropiaHoss Intropia je ženská značka s pôvodom v Španielsku, so stredomorským duchom, bohémskym, romantickým a sofistikovaným štýlom s vlastnou osobnosťou.

Hoss Intropia umožňuje už od roku1994 každej žene odhaliť jej osobnosť, ktorá ju odlišuje od ostatných, ktorá ju robí vernou sebe. Hoss Intropia je viac, ako len módna značka. Je to životný štýl ! Fylozofia, ktorú si každá žena môže prispôsobiť svojmu konkrétnemu svetu.

Hoss Intropia je značka, ktorá sa neriadi striktnými sezónnymi trendmi, ale interpretuje ich podľa vlastných výrazov tak, aby každá kolekcia bola jedinečná a autentická. Značka určená pre ženy, ktoré vedia, čo chcú a ktoré sa sa cítia sebavedomo vo svojom vlastnom štýle.

Tí, ktorí sa radi cítia výnimočne a majú svoju vnútornu silu, vyčnievajú z davu. Jednoduché a nositeľné kolekcie, v ktorých sa vďaka každému oblečeniu budete cítiť jedinečne a perfektne oblečené pre každodenný život, ale aj pri zvláštnych príležitostiach. Nediktujeme, čo by ste si mali obliecť, ale umožňujeme vám staviť na to, čo vám pristane.

Hoss Intropia je so svojou obvyklou podstatou späť aj v nových kategóriách produktov, kde je udržateľnosť zásadnou hodnotou a to až do tej miery, že celá jej rastová stratégia je založená na rastúcom záväzku chrániť životné prostredie.

Hoss Intropia je ódou na ženy, slobodné, sebavedomé a odvážne, ktoré vedia,že aj keď nie su dokonalé, sú presne tým, čím chcú byť: samy sebou.

Hoss Intropia